Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą
Xbox Game Pass Ultimate 3 Month Membership (Xbox & PC)
  • DIGITAL KEY
  • EU VERSION
  • UK VERSION

Pirkti Internetu: Xbox Game Pass Ultimate 3 Mėnesių Prenumerata (Xbox & PC)

-25%
29.99 39.99
Yra sandėlyje
Atlikus operaciją, iš karto išsiųsime kodą į jūsų el. pašto adresą.
Seller: Prepaid

Prisijunkite prie savo paskyros tinklalapyje live.xbox.com ir pasirinkite „Mano paskyra“ (arba „Mano paskyra“ – „Panaudoti kodą“ – „Panaudoti“). Prašomame lauke įveskite kodą ir spustelėkite „Patvirtinti“.
http://support.xbox.com/en-US/billing/prepaid-codes/redeem-prepaid-codes

Įsitikinkite, kad Jūsų regioną palaiko „Microsoft“!
Visus palaikomus regionus galite pamatyti šioje nuorodoje: Wikipedia.
Instrukcijas, kaip pakeisti savo regioną, galite rasti čia: https://punktid.com/xboxregion

Dėmesio! Gali būti, kad negalėsite suaktyvinti „Xbox Live Gold“ kodų, jei paskyroje liko mažiau nei 30 dienų prenumeratos. Rekomenduojame palaukti, kol baigsis dabartinės prenumeratos galiojimo laikas, ir tada suaktyvinkite naują kodą.

Summanus31.99

Gaukite visus „Xbox Live Gold“ privalumus ir daugiau kaip 100 aukštos kokybės konsolinių ir asmeninių žaidimų už vieną mažą mėnesio kainą. Nuolat pridedama naujų žaidimų, tad visada rasite kažką, ko dar nebandėte. Kiekvienas gali rinktis iš didelės įvairių žanrų žaidimų įvairovės. Mėgaukitės išskirtiniais pasiūlymais ir nuolaidomis nariams. Žaiskite kartu su draugais pažangiausiame kelių žaidėjų tinkle ir atraskite mėgstamus žaidimus.
Naudokite aktyvią „Xbox Game Pass Ultimate“ plano narystę, kad galėtumėte žaisti žaidimus „Xbox One“ ir „Windows 10“ kompiuteriuose. Į „Xbox Game Pass Ultimate“ įeina „Xbox Game Pass“ konsolei, „Xbox Game Pass“ asmeniniam kompiuteriui („Xbox Game Pass“ asmeniniam kompiuteriui nepasiekiamas Pietų Korėjoje ir Turkijoje) ir „Xbox Live Gold“.

Galima naudoti Xbox One, X serijos ir 360 konsolėse


Kaip gauti savo produktą??

Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.

Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?

Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.

Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.

Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

Kodėl turėčiau rinktis punktid.com elektroninę parduotuvę?

  • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
  • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
  • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!