Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą
SnowRunner (Xbox One)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • MULTI LANG
 • PEGI 3

Pirkti Internetu: SnowRunner (Xbox One)

-68%
15.99 49.99
Nėra sandėlyje
Nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje ir netrukus bus pridėta.
Seller: EXTkeys

Prisijunkite prie savo paskyros tinklalapyje live.xbox.com ir pasirinkite „Mano paskyra“ (arba „Mano paskyra“ – „Išpirkti kodą“ – „Išpirkti“). Įveskite kodą į pageidaujamą laukelį ir spustelėkite „Patvirtinti“.

Įsitikinkite, kad jūsų regionas yra priimtas Microsoft!

Nurodymus, kaip pakeisti regioną, rasite čia: https://punktid.com/xboxregion

 

Oficialus kodas kompiuterinio žaidimo SnowRunner aktyvavimui.

Prekės aprašymas:

Pasiruoškite naujos kartos bekelės patirčiai!
„SnowRunner“ leis išbandyti galingų transporto priemonių vairuotojų sėdynes, o sykiu ir ekstremalią atvirą aplinką, sukurtą naudojant pažangiausią visų laikų reljefo modeliavimą. Vairuokite 40 prekės ženklų, tokių kaip „Ford“, „Chevrolet“ ir „Freightliner“, automobilių ir palikite savo pėdsaką laukiniame atvirame pasaulyje.
Imkitės pavojingų užduočių ir misijų ir įveikite purvą, sraunius vandenis, sniegą ir užšalusius ežerus. Išplėskite ir tinkinkite savo automobilių parką daugybe patobulinimų ir priedų, įskaitant išmetimo vamzdį vandeniui arba grandinines padangas kovai su sniegu.
Važiuokite vienas arba su kitais žaidėjais 4 žaidėjų komandoje ir praplėskite savo „SnowRunner“ patirtį naudodami bendruomenės sukurtas modifikacijas!

Funkcijos

• Įveikite ekstremalias sąlygas su itin pažangiu varikliu
• 40 unikalių transporto priemonių, kurias galite atrakinti, atnaujinti ir pritaikyti
• Atlikite daugybę sudėtingų misijų susietame pasaulyje
• Žaiskite vieni arba su kitais žaidėjais 4 žaidėjų komandoje


Kaip gausiu savo žaidimą?

Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.

Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?

Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.

Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.

Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

Kodėl turėčiau rinktis punktid.ru elektroninę parduotuvę?

 • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
 • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
 • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!
  Trustpilot
  Trustpilot
  SKAITMENINIS PRISTATYMASKodai bus išsiųsti į jūsų el
  KLIENTAS LAIMISutaupykite su Punktid
  DAUGIAU KAIP 10 METŲ PATIRTISDirbame nuo 2009 metų