Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą
Slime_Rancher_PC_Cover
 • DIGITAL KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Pirkti Internetu: Slime rancher (PC)

-60%
7.99 19.99
Nėra sandėlyje
Nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje ir netrukus bus pridėta.
Seller: Summanus

Jei jau įdiegėte „Steam“ programą ir turite „Steam“ paskyrą, praleiskite pirmąjį veiksmą.

1. Atsisiųskite ir įdiekite Steam Client.
2. Atidarykite „Steam“ programinę įrangą
3. Jei neturite „Steam“ paskyros, spustelėkite „Kurti naują paskyrą“
4. Jei jau turite „Steam“ paskyrą, prisijunkite.
5. Spustelėkite piktogramą „+ Pridėti žaidimą“ kairiajame kampe puslapio apačioje
6. Pasirinkite „Aktyvuoti produktą per Steam“.
7. Vykdykite ekrane pateiktas instrukcijas ir įveskite kodą, kurį Jums išsiuntėme
8. Po kelių minučių „Steam“ autentifikuos kodą
9. Norėdami pamatyti žaidimą, spustelėkite „Biblioteka“
10. Spustelėkite žaidimą, kad jį atsisiųstumėte

OSWindows 7+
CPU(Procesorius)
2.2GHz Dual Core
RAM(Atmintis)
4 GB
HDD(Laisva vieta)
1 GB
GPU512MB VRAM

Oficialus kodas kompiuterinio žaidimo Slime rancher aktyvavimui.

„Slime Rancher 2“ – apdovanojimus pelniusio populiaraus originalo, kuris pritraukė daugiau kaip 15 milijonų gerbėjų visame pasaulyje, tęsinys. Beatrix LeBeau nuotykiai tęsiasi Vaivorykštės saloje – paslaptingoje žemėje, kupinoje senovinių technologijų, nežinomų gamtos išteklių ir virpančių, judančių, naujų šlykštukų.
Bandydama atskleisti salos paslaptis ir tikrąją paskirtį, Beatričė stato, augina ir ūkininkauja gražioje oranžerijoje, per kurios blizgias stiklines sienas atsiveria prizmę primenantis rojus, jai tapęs namais.
Tyrinėkite ryškų naują pasaulį: Tęskite Beatrix LeBeau šlykštukų auginimo nuotykius paslaptingoje vaivorykštės spalvų saloje.
Atraskite naujus virpančius šlykštukus: Rinkite šlykštukus, kurių niekada nesate matę „Far, Far Range“ planetoje, pvz., šokinėjantį vatos šlykštuką arba vandens velniažuvės šlykštuką.
Vaivorykštės saloje pastatykite oranžeriją: Uždirbkite niubaksų iš šlykštukų plortų ir rinkite atsargas Vaivorykštės saloje, kad atnaujintumėte savo „Vacpack“, įgytumėte naujų įrankių ir praplėstumėte savo oranžeriją.


Kaip gausiu savo žaidimą?

Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.

Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?

Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.

Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.

Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

Kodėl turėčiau rinktis punktid.ru elektroninę parduotuvę?

 • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
 • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
 • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!
  Trustpilot
  Trustpilot
  SKAITMENINIS PRISTATYMASKodai bus išsiųsti į jūsų el
  KLIENTAS LAIMISutaupykite su Punktid
  DAUGIAU KAIP 10 METŲ PATIRTISDirbame nuo 2009 metų