Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą
 • DIGITAL KEY
 • EU VERSION
 • PC KEY

Pirkti Internetu: Roblox Dovanų Kortelė 10 EUR

10.99
Yra
Kodą išsiųsime į jūsų el. pašto adresą kuo greičiau.
Seller: Prepaid
 1. Naršyklėje prisijunkite prie savo paskyros: https://www.roblox.com/home
 2. Eikite į žaidimo kortelės išpirkimo puslapį: https://www.roblox.com/gamecards/redeem
 3. Įveskite PIN kodą iš žaidimo kortelės
 4. Pasirinkite Išpirkti, kad pridėtumėte kreditą arba Robux prie savo paskyros
EXTkeys11.49

„Roblox“ – pirmaujanti žaidimų svetainė vaikams ir paaugliams (comScore), turinti didžiausią vartotojų sukurtą internetinių žaidimų platformą ir daugiau kaip 15 milijonų vartotojų sukurtų žaidimų. Virtualūs tyrinėtojai kasdien lankosi „Roblox“ platformoje, kur gali pasinerti į nuotykius, žaisti vaidmenų ir kitokius žaidimus bei mokytis su draugais įtraukioje visai šeimai skirtoje 3D aplinkoje.
Patirkite daugiau su „Roblox“. „Roblox“ dovanų kortelėmis atsiskaitykite už „Robux“ (virtualią „Roblox“ valiutą) ir gaukite daugiau žaidimo turinio arba atnaujinkite savo avatarą šauniais priedais. O jei kortelę panaudosite „Premium“ prenumeratai, bus dar dvigubai smagiau.

Žaidimo kortelių iškeitimas „Roblox“ paskyroje:


Kaip gauti savo produktą??

Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.

Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?

Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.

Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.

Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

Kodėl turėčiau rinktis punktid.ru elektroninę parduotuvę?

 • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
 • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
 • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!
  SKAITMENINIS PRISTATYMASKodai bus išsiųsti į jūsų el
  KLIENTAS LAIMISutaupykite su Punktid
  DAUGIAU KAIP 10 METŲ PATIRTISDirbame nuo 2009 metų