Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą
Razer gold
 • DIGITAL KEY
 • PC KEY
 • USA VERSION

Pirkti Internetu: Razer Gold USA 100 USD Dovanų Kortelė

99.99
Nėra sandėlyje
Nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje ir netrukus bus pridėta.
Seller: Hola Games

1. Eikite į gold.razer.com ir prisijunkite prie savo Razer Gold paskyros.
2. Kai būsite šiame puslapyje, spustelėkite Prisijungti.
3. Pasirinkite parinktį „Razer Gold PIN“ ir spustelėkite „Išpirkti kodą“.
4. Įveskite savo slaptą kodą ir spustelėkite Išpirkti dabar.

Oficialus aktyvinimo kodas, skirtas iškeisti „EU Razer Gold“ 100 USD dovanų kortelę savo „Razer“ paskyroje.

„Razer Gold“ – unifikuoti virtualūs kreditai, kuriais gali naudotis žaidėjai visame pasaulyje. Maksimaliai išnaudokite savo pinigus ir įsigykite žaidimų bei žaidimų turinio su „Razer Gold“ – gaukite „Razer Silver“ apdovanojimų ir išskirtinių žaidimų pasiūlymų.
Naudodami „Razer Gold“ galite įsigyti daugiau kaip 42 000 žaidimų ir pramogų turinio. Papildykite savo „Razer Gold“ paskyrą internete arba bet kuriame iš mūsų 5,6 milijono kanalų kontaktinių taškų visame pasaulyje. Kiekvienas išleistas „Razer Gold“ uždirba „Razer Silver“ – vienintelės lojalumo premijų programos žaidėjams apdovanojimą.


Kaip gauti savo produktą??

Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.

Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?

Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.

Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.

Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

Kodėl turėčiau rinktis punktid.ru elektroninę parduotuvę?

 • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
 • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
 • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!
  Trustpilot
  Trustpilot
  SKAITMENINIS PRISTATYMASKodai bus išsiųsti į jūsų el
  KLIENTAS LAIMISutaupykite su Punktid
  DAUGIAU KAIP 10 METŲ PATIRTISDirbame nuo 2009 metų