Playstation 5 Giveaway | Punktid
 • Prieš 1 minutė 4 sek
  JANIS bought
  EU Steam 20 EUR Dovanų Kortelė
 • Prieš 2 min 26 sek
  Rasmus Mattias bought
  Hearts of Iron IV - Cadet Edition (PC)
 • Prieš 2 min 43 sek
  Aleksandr bought
  Suomija PSN 75 EUR Dovanų Kortelė
 • Prieš 17 minučių 38 sek
  Roman bought
  Suomija PSN 5 EUR Dovanų Kortelė
 • Prieš 25 min 34 sek
  Ingrid bought
  Roblox Dovanų Kortelė USD 25
 • Prieš 25 min 34 sek
  Ingrid bought
  Roblox Dovanų Kortelė USD 25
 • Prieš 26 min 16 sek
  Dace bought
  EU Steam 20 EUR Dovanų Kortelė
 • Prieš 26 min 16 sek
  Dace bought
  EU Steam 10 EUR Dovanų Kortelė
PC
Kita

Playstation 5 Giveaway 2022

 
 

LAIMĖKITE KALĖDOMS PLAYSTATION 5

 KAIP DALYVAUTI?

Lošime gali dalyvauti visi „Punktid“ Instagramo paskyros sekėjai po loterijos įrašu palikę komentarą. Norėdami padidinti savo galimybes laimėti, po loterijos įrašu pažymėkite draugą.

 SAU AR DOVANŲ

Mūsų parduotuvėje yra daugiau nei
2000 prekių,
tarp kurių tikrai rasite ką nors gražaus. Arba pirmąsias Kalėdų dovanas gaukite anksti, ir gali atsitikti, kad kartu su išmaniuoju pulteliu gausite ir geriausio pasaulyje Kalėdų Senelio titulą.

 

 

PLAYSTATION 5

Bus lošiama žaidimų konsolė „PlayStation 5“ su diskų leistuvu.

Itin greita 825 GB SSD atmintis, 4K palaikymas, naujas „DualSense“ nuotolinio valdymo pultas ir atgalinis suderinamumas su PS4 žaidimais - tai viena iš geidžiamiausių žaidimų konsolių.

Pratęsėme burtų traukimą ir išrinksime laimėtoją

sausio 31 d., antradienį
naudojant svetainę random.org

               

Komentuoti          Sekite mus
 

 
 
1. ORGANIZATORIUS
PS5 vartotojų žaidimo (toliau – vartotojų žaidimas) organizatorius yra bendrovė „Gamekeys OÜ“, komercinio registro kodas 12526262, (toliau tekste vadinama „organizatorius“).

2. DALYVAVIMO SĄLYGOS
Vartotojų žaidime gali dalyvauti visi vartotojai, išskyrus organizatoriaus darbuotojus ir kitus organizatoriaus pasamdytus ir su vartotojų žaidimu susijusius darbuotojus, taip pat ir jų šeimos narius.

Dalyviai patvirtina, kad organizatoriui pateikti asmens duomenys yra teisingi ir atitinka organizatoriaus nustatytas žaidimo taisykles, kad jie nori dalyvauti vartotojų žaidime ir sutinka su visomis organizatoriaus nustatytomis vartotojų žaidimo sąlygomis.

3. VARTOTOJŲ ŽAIDIMO TRUKMĖ
Vartotojo žaidimas prasidės gruodžio 1 d. ir tęsiasi iki sausio 31 d.
Laimėtojas bus paskelbtas 2023 m. sausio 31 d.

4. VARTOTOJŲ ŽAIDIMO IR DALYVAVIMO JAME TAISYKLĖS
Norėdamas dalyvauti vartotojų žaidime, dalyvis turi sekti Instagramo „Points“ paskyrą ir palikti prizų lošimo įrašo komentarą.
Kad laimėjimo galimybės būtų didesnės, po prizų lošimo įrašu turėtų būti pažymėtas draugas.
Jeigu organizatorius nustato, kad dalyvis pažeidė minėtas taisykles, jis turi teisę pašalinti dalyvį iš vartotojų žaidimo; dalyvis taip pat gali būti pašalintas iš lošimo, jeigu organizatorius turi pagrindo įtarti, kad dalyvis naudojasi netikra paskyra.

5. PRIZAI
Laimėtojas bus paskelbtas 2023 m. sausio 2 d.

6. PRIZŲ PERDAVIMO TAISYKLĖS
Prizo laimėtojo vardas ir pavardė bus paskelbti organizatoriaus interneto svetainėje www.punktid.ee. Norėdamas atsiimti prizą, laimėtojas turi susisiekti su organizatoriumi el. paštu [email protected].
Gavęs kontaktinius duomenis, organizatorius susisieks su laimėtojais ir susitars dėl prizų įteikimo detalių. Nugalėtojai bus paskelbti organizatoriaus interneto svetainėje, Facebooke ir Instagrame.

Jeigu laimėtojas per 14 kalendorinių dienų nesusisiekia su organizatoriumi, organizatorius turi teisę atsisakyti perduoti prizą.

Jeigu organizatoriui susisiekus su laimėtoju laimėtojas nepateikia prizo perdavimui reikalingų kontaktinių duomenų, gavęs pranešimą atsisako nuo prizo arba nepateikia organizatoriui laimėtojo tapatybę patvirtinančių reikiamų dokumentų, organizatorius laimėtojo prizą saugo dvi savaites.

Pradėjus šiam laikui laimėtojas praranda teisę į pagrindinį arba papildomą prizą, o organizatorius turi teisę atsisakyti perduoti prizą laimėtojui.

Vartotojų žaidime laimėti prizai nekeičiami į kitus laimėtojo pageidaujamus prizus arba į pinigus, nebent organizatorius nuspręstų pakeisti prizą kitu panašios vertės prizu.