Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą
NBA 2K23 (PC)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Pirkti Internetu: NBA 2K23 (PC)

-70%
17.99 59.99
Yra
Kodą išsiųsime į jūsų el. pašto adresą kuo greičiau.
Seller: Summanus

Jei jau įdiegėte „Steam“ programą ir turite „Steam“ paskyrą, praleiskite pirmąjį veiksmą.

1. Atsisiųskite ir įdiekite Steam Client.
2. Atidarykite „Steam“ programinę įrangą
3. Jei neturite „Steam“ paskyros, spustelėkite „Kurti naują paskyrą“
4. Jei jau turite „Steam“ paskyrą, prisijunkite.
5. Spustelėkite piktogramą „+ Pridėti žaidimą“ kairiajame kampe puslapio apačioje
6. Pasirinkite „Aktyvuoti produktą per Steam“.
7. Vykdykite ekrane pateiktas instrukcijas ir įveskite kodą, kurį Jums išsiuntėme
8. Po kelių minučių „Steam“ autentifikuos kodą
9. Norėdami pamatyti žaidimą, spustelėkite „Biblioteka“
10. Spustelėkite žaidimą, kad jį atsisiųstumėte

Oficialus „Steam“ aktyvinimo kodas, skirtas iškeisti žaidimą „NBA 2K23“ jūsų „Steam“ paskyroje.

Pasinaudokite proga ir išnaudokite visas savo galimybes žaidime „NBA 2K23“. Nurunkite geriausius pasaulio žaidėjus ir parodykite savo talentą „MyCAREER“. Suporuokite šiandienos „All-Stars“ su nesenstančiomis „MyTEAM“ legendomis. Sukurkite savo dinastiją „MyGM“ arba pakreipkite NBA nauja kryptimi su „MyLEAGUE“. Žaiskite su NBA arba WNBA komandomis DABAR ir patirkite tikrovišką žaidimą. Kaip pasielgsite?
VALDYKITE DAUGIAU. Jūsų rankose – ištobulintas žaidimas, leidžiantis žaisti abiejose „NBA 2K23“ rungtynių komandose. Pulkite krepšį naujais puolimo įgūdžiais pagrįstais judesiais ir išlaisvinkite nepalaužiamo gynėjo potencialą su nauja „akis į akį“ mechanika, kuri kiekviename žingsnyje sustabdys varžovus.
LAUKIA DIDINGA KELIONĖ. Leiskitės į nepakartojamą krepšinio kelionę erdviu kruiziniu laivu, kuriame įrengtos tobulos aikštelės, atsiveria gražūs vaizdai, o jūs ir jūsų „MyPLAYER“ galite mėgautis gausybe apdovanojimų. O ekskursijų pakrantėje metu galite patyrinėti dar daugiau.
JORDANO IŠŠŪKIS GRĮŽTA. Nusikelkite į praeitį ir pamatykite tam tikrą laikotarpį primenančius vaizdus, kuriuose fiksuojama Michaelo Jordano karjera nuo koledžo sensacijos iki pasaulinės ikonos, ir įtraukiančius Jordano iššūkius, kurie nulėmė jo dominavimą karjeroje. Užriškite jam batus ir atkurkite jo nežemišką statistiką ir legendinius paskutinius šūvius, klausykitės pasakojimų iš pirmų lūpų – jo kelią nuo pradedančios žvaigždės iki krepšinio legendos.
KURKITE SAVO KOMANDĄ. Nesivaržydami mėtykite kamuolį ir rinkite bet kurio laikmečio legendinių talentų būrį su „MyTEAM“. Kiekvieną sezoną būkite aikštelės lyderiai ir išpildykite savo viziją naudodami platų tinkinimo įrankių rinkinį, skirtą tobulam startiniam penketui sukurti.


Kaip gausiu savo žaidimą?

Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.

Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?

Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.

Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.

Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

Kodėl turėčiau rinktis punktid.com elektroninę parduotuvę?

 • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
 • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
 • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!
  SKAITMENINIS PRISTATYMASKodai bus išsiųsti į jūsų el
  KLIENTAS LAIMISutaupykite su Punktid
  DAUGIAU KAIP 10 METŲ PATIRTISDirbame nuo 2009 metų