Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą
 • DIGITAL KEY
 • RUSSIAN VERSION

Pirkti Internetu: iTunes Rusija 300 RUB Dovanų Kortelė

4.99
Nėra sandėlyje
Nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje ir netrukus bus pridėta.

Kodo aktyvavimas:
https://support.apple.com/en-us/HT201209

1. Atidarykite „iTunes“ ir pasirinkite „iTunes parduotuvė“
2. Spustelėkite „Panaudoti kodą“
3. Įveskite kodą

Dėmesio!
Kortelę galima aktyvuoti tik nurodytame regione! Norėdami pakeisti savo regioną, atidarykite „iTunes“ programą, pasirinkite „iTunes parduotuvė“, slinkite iki puslapio pabaigos, pasirinkite „Mano parduotuvė“ ir pasirinkite tinkamą regioną.

Oficialus kodas  iTunes Rusija ₽300 Dovanų Kortelė aktyvavimui.

Prekės aprašymas:

NB! This code can only be activated in the RusijaiTunes store!

You can use the iTunes Gift Card to buy songs, podcasts, movies or TV series in HD quality in the iTunes Store and then download it to your iPod or iPhone. You can also get new Apps, games and even lessons from universities.


Kaip gauti savo produktą??

Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.

Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?

Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.

Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.

Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

Kodėl turėčiau rinktis punktid.ru elektroninę parduotuvę?

 • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
 • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
 • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!
  SKAITMENINIS PRISTATYMASKodai bus išsiųsti į jūsų el
  KLIENTAS LAIMISutaupykite su Punktid
  DAUGIAU KAIP 10 METŲ PATIRTISDirbame nuo 2009 metų