Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą
 • DIGITAL KEY

Pirkti Internetu: Ispanija Amazon 25 EUR Dāvanu Karte

26.99
Yra
Kodą išsiųsime į jūsų el. pašto adresą kuo greičiau.
Seller: Prepaid

Jei jau turite paskyrą „Amazon“, praleiskite pirmąjį žingsnį.

1. Sukurkite paskyrą „Amazon“
2. Eikite į savo paskyrą
3. Spustelėkite Dovanų kortelės
3. Spustelėkite „Panaudoti dovanų kortelę“.
4. Įveskite savo pareikalavimo kodą ir spustelėkite Taikyti savo balansui.

Pastaba: Savo pareikalavimo kodą galite įvesti taip pat ir atsiskaitymo metu. Negalėsite panaudoti dovanų kortelės naudodamiesi Amazon.com 1 paspaudimo paslauga, nebent pirmiausia gausite dovanų kortelės lėšas į savo paskyrą.

Pastaba: Jei Jūsų užsakymo suma yra didesnė nei Jūsų dovanų kortelės lėšos, papildomą sumą galima sumokėti kredito kortele.

NB! Šią dovanų kortelę galima panaudoti tik Ispanija „Amazon“ parduotuvėje čia!

„Amazon“ dovanų kortelė – protingiausias būdas apsipirkti ir sutaupyti internete. „Amazon“ – didžiausia Amerikos internetinė parduotuvė, kurioje galite rasti viską, ką tik galite įsivaizduoti, už labai konkurencingas kainas. Naudokite dovanų korteles, norėdami patogiai apsipirkti internetu.


Kaip gauti savo produktą??

Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.

Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?

Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.

Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.

Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

Kodėl turėčiau rinktis punktid.ru elektroninę parduotuvę?

 • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
 • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
 • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!
  Trustpilot
  Trustpilot
  SKAITMENINIS PRISTATYMASKodai bus išsiųsti į jūsų el
  KLIENTAS LAIMISutaupykite su Punktid
  DAUGIAU KAIP 10 METŲ PATIRTISDirbame nuo 2009 metų