Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą
House_Party_PC_Cover
 • DIGITAL KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 16
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Pirkti Internetu: House Party (PC)

-19%
16.99 20.99
Nėra sandėlyje
Nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje ir netrukus bus pridėta.
Seller: Summanus

Jei jau įdiegėte „Steam“ programą ir turite „Steam“ paskyrą, praleiskite pirmąjį veiksmą.

1. Atsisiųskite ir įdiekite Steam Client.
2. Atidarykite „Steam“ programinę įrangą
3. Jei neturite „Steam“ paskyros, spustelėkite „Kurti naują paskyrą“
4. Jei jau turite „Steam“ paskyrą, prisijunkite.
5. Spustelėkite piktogramą „+ Pridėti žaidimą“ kairiajame kampe puslapio apačioje
6. Pasirinkite „Aktyvuoti produktą per Steam“.
7. Vykdykite ekrane pateiktas instrukcijas ir įveskite kodą, kurį Jums išsiuntėme
8. Po kelių minučių „Steam“ autentifikuos kodą
9. Norėdami pamatyti žaidimą, spustelėkite „Biblioteka“
10. Spustelėkite žaidimą, kad jį atsisiųstumėte

OSWindows 7+
CPU(Procesorius)
Intel Pentium G4500, AMD FX8350
RAM(Atmintis)
8 GB
HDD(Laisva vieta)
8 GB
GPUDirect X 11 GPU w/ 2GB

Oficialus kodas kompiuterinio žaidimo House Party aktyvavimui.

„House Party“ savo koncepcija ir humoro jausmu primena senesnius 9-tojo ir 10-tojo dešimtmečių nuotykių stiliaus žaidimus, tokius kaip „Leisure Suit Larry“ ir „Monkey Island“, tačiau yra pateikiamas gražiu, visiškai 3D pirmojo asmens formatu.
Žaidimo pradžioje įeinate pro namų, kuriame vyksta vakarėlis, duris, o jūsų tikslas – pabandyti pasiekti įvairias žaidimo pabaigas, sprendžiant galvosūkius ir palaikant sklandžius pokalbius. Žaidimas unikalus tuo, kad jūsų veiksmai lemia žaidimo eigą ir istorijos kryptį. Tam tikri pasirinkimai žaidimą gali atimti tam tikras galimybes arba jas atverti. Turite padaryti moralinius pasirinkimus, kurie lems skirtingus rezultatus ir istorijos eigą.
Žaidime išvysite įprastus tokio tipo vakarėliams kvailiojimus: nepadorius pokalbius, vakarėlių žaidimus, nuogumą, muštynes, seksą ir dar daugiau, ir patikėkite manimi – čia nebus jokio kuklumo! Kiekvienas veikėjas turi savo asmenybę, istoriją ir užduotis žaidėjui. Galite mėgautis šiuo visiškai įtraukiančiu 3D žaidimu, nuostabiais modeliais ir labai sarkastišku bei juodu humoro jausmu. Šio labai stipraus DI žaidimo personažai reaguoja į daugybę dirgiklių ir žaidėjų pasirinkimų. Remiantis jūsų sprendimais, gali susidaryti kelios istorijos ir skirtingos pabaigos.


Kaip gausiu savo žaidimą?

Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.

Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?

Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.

Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.

Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

Kodėl turėčiau rinktis punktid.ru elektroninę parduotuvę?

 • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
 • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
 • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!
  Trustpilot
  Trustpilot
  SKAITMENINIS PRISTATYMASKodai bus išsiųsti į jūsų el
  KLIENTAS LAIMISutaupykite su Punktid
  DAUGIAU KAIP 10 METŲ PATIRTISDirbame nuo 2009 metų