Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą
 • DIGITAL KEY
 • HONG KONG

Pirkti Internetu: Honkongas Nintendo 100 HKD eShop Dovanų Kortelė

14.99
Nėra sandėlyje
Nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje ir netrukus bus pridėta.
Seller: Prepaid

1. Meniu „HOME“ pasirinkite „Nintendo eShop“ piktogramą
2. Pasirinkite „Pridėti Lėšų“.
3. Pasirinkite „Panaudoti Nintendo išankstinio mokėjimo kortelę.“
4. Įveskite 16 skaitmenų aktyvavimo kodą ir spustelėkite „Gerai“.

Raidės o, i ir z šiuose koduose nenaudojamos!

„Nintendo Switch“ žaidimų kortelių nebūtina panaudoti tam tikrame regione; kodą galite suaktyvinti bet kurio regiono paskyroje.

Naudodami „Nintendo eShop“ kortelių kodus, galite greitai ir lengvai įnešti kreditą į savo „Nintendo eShop“ paskyrą. „Nintendo eShop“ įsigykite turinio keliems „Nintendo“ įrenginiams, pvz., delniniam „Nintendo 3DS“, „Nintendo WiiU“ arba naujajai konsolei „Switch“.
Norėdami iškeisti „Nintendo eShop“ kortelę, „Nintendo eShop“ pasirinkite „Pridėti kreditą“. Galėsite įvesti savo kodą, o atitinkamas likutis bus pridėtas prie jūsų kredito.


Kaip gausiu savo produktą?

 • Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.
 • Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?
 • Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.
 • Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.
 • Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

Kodėl turėčiau rinktis punktid.ru elektroninę parduotuvę?

 • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
 • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
 • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!
  Trustpilot
  Trustpilot
  SKAITMENINIS PRISTATYMASKodai bus išsiųsti į jūsų el
  KLIENTAS LAIMISutaupykite su Punktid
  DAUGIAU KAIP 10 METŲ PATIRTISDirbame nuo 2009 metų