Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • MULTI LANG
 • PEGI 3

Pirkti Internetu: FIFA 23 [PS4/PS5]

47.99
Nėra sandėlyje
Nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje ir netrukus bus pridėta.

Kodą galite aktyvuoti kitame puslapyje prisijungdami prie savo PSN paskyros ir pasirinkdami „Panaudoti kodus“: https://store.playstation.com/

Taip pat galite pasirinkti tą pačią nuorodą, kai prisijungiate prie savo paskyros PS3, PS4 arba PS5 konsolėje.

Oficialus kodas FIFA 23 [PS4/PS5] aktyvavimui.

3 pagrindinės priežastys, kodėl verta žaisti „FIFA 23“

• Galite sukurti savo svajonių komandą ir rungtyniauti populiariausiu FIFA režimu
• „FIFA 23“ turnyre debiutuojantis moterų futbolo klubas suteikia jums galimybę žaisti vienoje iš didžiausių pasaulio komandų
• „FIFA 23“ iš naujo apibrėžia „Ultimate Team“ narių tarpusavio suderinamumą ir suteikia jums daugiau lankstumo kurti komandą

Apie „FIFA 23“

Išbėkite į EA SPORTS™ FIFA 23 aikštelę per „The World’s Game“ rungtynes su dar daugiau tikroviškumo suteikiančia „HyperMotion2“ technologija. Išbandykite vėliau sezono metu pristatomą tiek vyrų, tiek moterų FIFA World Cup™ futbolą, moterų klubų komandas, tarpplatforminio žaidimo funkcijas ir kt. Patirkite niekam neprilygstantį „FIFA 23“ autentiškumą su daugiau kaip 19 000 žaidėjų, 700+ komandų, 100 stadionų ir daugiau kaip 30 lygų.
EA SPORTS™ FIFA 23 sukurtas Football™ pirmą kartą leidžia kompiuteryje išbandyti „HyperMotion“ su dvigubai daugiau realaus judesio fiksavimo, suteikiančio žaidimui dar daugiau tikroviškumo. „HyperMotion2“ pristato naujų funkcijų ir įtraukia į „FIFA 23“ daugiau kaip 6 000 tikroviškų animacijų iš milijonų „Advanced 11v11 Match Capture“ kadrų. „FIFA 23“ dar labiau primena tikrą vyrų ir moterų futbolą – žaidėjai natūraliai juda visoje aikštelėje, pristatoma visiškai nauja manevravimo sistema, nauja pagreičio mechanika ir kt.
Patirkite tarptautinio futbolo didybę dalyvaudami FIFA World Cup Qatar 2022™ bei FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023™ ir pajuskite didžiausio sporto turnyro emocijas ir jaudulį įsidiegę „FIFA 23“ naujinimus be jokių papildomų mokesčių. Visas FIFA World Cup Qatar 2022™ įkvėptas turinys taip pat pateikiamas FIFA 23 Ultimate Team™ ir gali padėti jūsų svajonių komandai įgyti tarptautinio žavesio.
Kurkite savo svajonių komandą, rungtyniaukite populiariausiame FIFA režime su tūkstančiais žaidėjų, kuriuos galite įtraukti į savo komandą, ir pasinaudokite daugybe savo klubo formavimo būdų aikštelėje ir už jos ribų. Žaiskite vieni pasirinkę „Squad Battles“, kartu – „FUT Co-Op“, internete – „Division Rivals“ arba kaukitės su geriausiais FUT čempionais. FIFA Ultimate Team™ leis jums naršyti po futbolo pasaulį viso sezono metu.
„FIFA 23“ iš naujo apibrėžia „Ultimate Team“ narių tarpusavio suderinamumą ir suteikia daugiau lankstumo kuriant komandą – pirmą kartą naudojamos tarpplatforminio žaidimo funkcijos leidžia paprasčiau žaisti su draugais. Aikštelėje „FUT Moments“ režimas leidžia jums žaisti visiškai kitaip – su pagal tam tikrą scenarijų parengtais ir vienam žaidėjui skirtais iššūkiais, susijusiais su realaus pasaulio įvykiais, arba FUT kampanijomis, skirtomis varžytis ir uždirbti apdovanojimus savo klubui.
„FIFA 23“ turnyre debiutuojantis moterų futbolo klubas suteikia jums galimybę žaisti vienoje iš didžiausių pasaulio komandų „FIFA 23“ moterų futbole su „HyperMotion2“ technologija, kuriame derinamas specialus 11v11 rungtynių fiksavimas ir pažangiausia mašininio mokymosi technologija, pristatomos naujos, autentiškos animacijos, skirtos specialiai „FIFA 23“ moterų futbolo rungtynėms.


Kaip gauti savo žaidimą??

Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.

Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?

Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.

Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.

Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

Kodėl turėčiau rinktis punktid.ru elektroninę parduotuvę?

 • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
 • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
 • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!
  Trustpilot
  Trustpilot
  SKAITMENINIS PRISTATYMASKodai bus išsiųsti į jūsų el
  KLIENTAS LAIMISutaupykite su Punktid
  DAUGIAU KAIP 10 METŲ PATIRTISDirbame nuo 2009 metų