Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą
 • DIGITAL KEY
 • MULTI LANG
 • ORIGIN KEY
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • REGION FREE
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Pirkti Internetu: FIFA 23 (PC)

-50%
34.99 69.99
Yra
Kodą išsiųsime į jūsų el. pašto adresą kuo greičiau.
Seller: Summanus

Norėdami aktyvuoti / atsisiųsti žaidimą, kompiuteryje turite įdiegti Origin

1. Atidarykite „Origin“ ir įveskite EA paskyros el. pašto adresą ir slaptažodį. Jei neturite EA paskyros, spustelėkite „Sukurti paskyrą“, kad sukurtumėte paskyrą.
2. Kairėje puslapio pusėje pasirinkite „Žaidimų biblioteka“, dešinėje viršutinėje puslapio pusėje spustelėkite nuorodą „Pridėti žaidimą“ ir pasirinkite „Panaudoti Produkto Kodą“.
3. Įveskite kodą, kurį Jums išsiuntėme, ir spustelėkite „Pirmyn“
4. Pasirinkite kalbą, kurią norite naudoti produktui aktyvuoti, ir spustelėkite „Pateikti ir tęsti“. Žaidimą galite matyti skiltyje „Mano žaidimai“
5. Norėdami atsisiųsti žaidimą, spustelėkite „Paruošta atsisiųsti“.
6. Kai žaidimas bus atsisiųstas ir įdiegtas, spustelėkite „Pasiruošęs žaisti“ ir mėgaukitės savo nauju žaidimu!

 

Išpirkite produkto kodą EA programoje:
Paleiskite EA programą. Prisijunkite prie savo EA paskyros. Atidarykite Mano kolekciją. Pasirinkite Išpirkti kodą

Oficialus aktyvinimo kodas, skirtas iškeisti žaidimą „FIFA 23“ jūsų „Origin“ paskyroje.

3 pagrindinės priežastys, kodėl verta žaisti „FIFA 23“

• Galite sukurti savo svajonių komandą ir rungtyniauti populiariausiu FIFA režimu
• „FIFA 23“ turnyre debiutuojantis moterų futbolo klubas suteikia jums galimybę žaisti vienoje iš didžiausių pasaulio komandų
• „FIFA 23“ iš naujo apibrėžia „Ultimate Team“ narių tarpusavio suderinamumą ir suteikia jums daugiau lankstumo kurti komandą

Apie „FIFA 23“

Išbėkite į EA SPORTS™ FIFA 23 aikštelę per „The World’s Game“ rungtynes su dar daugiau tikroviškumo suteikiančia „HyperMotion2“ technologija. Išbandykite vėliau sezono metu pristatomą tiek vyrų, tiek moterų FIFA World Cup™ futbolą, moterų klubų komandas, tarpplatforminio žaidimo funkcijas ir kt. Patirkite niekam neprilygstantį „FIFA 23“ autentiškumą su daugiau kaip 19 000 žaidėjų, 700+ komandų, 100 stadionų ir daugiau kaip 30 lygų.
EA SPORTS™ FIFA 23 sukurtas Football™ pirmą kartą leidžia kompiuteryje išbandyti „HyperMotion“ su dvigubai daugiau realaus judesio fiksavimo, suteikiančio žaidimui dar daugiau tikroviškumo. „HyperMotion2“ pristato naujų funkcijų ir įtraukia į „FIFA 23“ daugiau kaip 6 000 tikroviškų animacijų iš milijonų „Advanced 11v11 Match Capture“ kadrų. „FIFA 23“ dar labiau primena tikrą vyrų ir moterų futbolą – žaidėjai natūraliai juda visoje aikštelėje, pristatoma visiškai nauja manevravimo sistema, nauja pagreičio mechanika ir kt.
Patirkite tarptautinio futbolo didybę dalyvaudami FIFA World Cup Qatar 2022™ bei FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023™ ir pajuskite didžiausio sporto turnyro emocijas ir jaudulį įsidiegę „FIFA 23“ naujinimus be jokių papildomų mokesčių. Visas FIFA World Cup Qatar 2022™ įkvėptas turinys taip pat pateikiamas FIFA 23 Ultimate Team™ ir gali padėti jūsų svajonių komandai įgyti tarptautinio žavesio.
Kurkite savo svajonių komandą, rungtyniaukite populiariausiame FIFA režime su tūkstančiais žaidėjų, kuriuos galite įtraukti į savo komandą, ir pasinaudokite daugybe savo klubo formavimo būdų aikštelėje ir už jos ribų. Žaiskite vieni pasirinkę „Squad Battles“, kartu – „FUT Co-Op“, internete – „Division Rivals“ arba kaukitės su geriausiais FUT čempionais. FIFA Ultimate Team™ leis jums naršyti po futbolo pasaulį viso sezono metu.
„FIFA 23“ iš naujo apibrėžia „Ultimate Team“ narių tarpusavio suderinamumą ir suteikia daugiau lankstumo kuriant komandą – pirmą kartą naudojamos tarpplatforminio žaidimo funkcijos leidžia paprasčiau žaisti su draugais. Aikštelėje „FUT Moments“ režimas leidžia jums žaisti visiškai kitaip – su pagal tam tikrą scenarijų parengtais ir vienam žaidėjui skirtais iššūkiais, susijusiais su realaus pasaulio įvykiais, arba FUT kampanijomis, skirtomis varžytis ir uždirbti apdovanojimus savo klubui.
„FIFA 23“ turnyre debiutuojantis moterų futbolo klubas suteikia jums galimybę žaisti vienoje iš didžiausių pasaulio komandų „FIFA 23“ moterų futbole su „HyperMotion2“ technologija, kuriame derinamas specialus 11v11 rungtynių fiksavimas ir pažangiausia mašininio mokymosi technologija, pristatomos naujos, autentiškos animacijos, skirtos specialiai „FIFA 23“ moterų futbolo rungtynėms.


Kaip gausiu savo žaidimą?

Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.

Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?

Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.

Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.

Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

Kodėl turėčiau rinktis punktid.ru elektroninę parduotuvę?

 • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
 • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
 • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!
  SKAITMENINIS PRISTATYMASKodai bus išsiųsti į jūsų el
  KLIENTAS LAIMISutaupykite su Punktid
  DAUGIAU KAIP 10 METŲ PATIRTISDirbame nuo 2009 metų