Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą

  Pirkti Internetu: Crypto Voucher 100 EUR Dovanų kortelė

  110.99
  Yra
  Kodą išsiųsime į jūsų el. pašto adresą kuo greičiau.
  Seller: Prepaid
  1. Įeikite į šią svetainę: https://cryptovoucher.io/redeem-now
  2. Įveskite savo kodą ir pažymėkite reikiamus laukus
  3. Spustelėkite „Išpirkti dabar“
  4. Pasirinkite piniginę, į kurią norite siųsti lėšas.

  Naudokite savo skaitmeninį kriptovaliutą, kad iš karto įsigytumėte kriptovaliutų, tokių kaip Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) ir ICO. Skaitmeninį kodą gausite akimirksniu el. paštu, visą parą. Išpirkite savo kriptovaliutų kodą, kad papildytumėte savo kriptovaliutų piniginę bitkoinais ar kitomis kriptovaliutomis. Lengviausias būdas nusipirkti bitcoin!


  Kaip gauti savo produktą?

  Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.

  Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?

  Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.

  Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.

  Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

  Kodėl turėčiau rinktis punktid.ru elektroninę parduotuvę?

  • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
  • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
  • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!
   Trustpilot
   Trustpilot
   SKAITMENINIS PRISTATYMASKodai bus išsiųsti į jūsų el
   KLIENTAS LAIMISutaupykite su Punktid
   DAUGIAU KAIP 10 METŲ PATIRTISDirbame nuo 2009 metų