Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą
company of heroes 3
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 18
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Pirkti Internetu: Company of Heroes 3 (PC)

-37%
37.99 59.99
Nėra sandėlyje
Nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje ir netrukus bus pridėta.
Seller: Summanus

Jei jau įdiegėte „Steam“ programą ir turite „Steam“ paskyrą, praleiskite pirmąjį veiksmą.

1. Atsisiųskite ir įdiekite Steam Client.
2. Atidarykite „Steam“ programinę įrangą
3. Jei neturite „Steam“ paskyros, spustelėkite „Kurti naują paskyrą“
4. Jei jau turite „Steam“ paskyrą, prisijunkite.
5. Spustelėkite piktogramą „+ Pridėti žaidimą“ kairiajame kampe puslapio apačioje
6. Pasirinkite „Aktyvuoti produktą per Steam“.
7. Vykdykite ekrane pateiktas instrukcijas ir įveskite kodą, kurį Jums išsiuntėme
8. Po kelių minučių „Steam“ autentifikuos kodą
9. Norėdami pamatyti žaidimą, spustelėkite „Biblioteka“
10. Spustelėkite žaidimą, kad jį atsisiųstumėte

OSWindows 10
CPU(Procesorius)
Intel i5 6th-gen // AMD Ryzen 4 cores @3GHz
RAM(Atmintis)
8 GB
HDD(Laisva vieta)
40 GB
GPUNVIDIA GeForce GTX 950, AMD Radeon R9 370

Oficialus kodas kompiuterinio žaidimo Company of Heroes 3 aktyvavimui.

Šokite į realiuoju laiku vykstančio mūšio sūkurį ir pabūkite generolu, vadovaujančiu visam žygiui, kuriame svarbus kiekvienas sprendimas. Sutriuškinkite savo priešininkus naujais ir pažįstamais kovotojais, daliniais ir tarptautinėmis kovos grupėmis. Vadovaukite sausumos, oro ir jūrų pajėgoms. Kaupkite atsargas ir išstumkite priešą iš jo užimtų teritorijų naujajame dinaminiame žygio žemėlapyje. Dviejų vienodų žaidimo eigų čia nebus! Prieš pasinerdami į jaudinančią kelių žaidėjų kovą, neskubėdami pasimėgaukite žygio ir kautynių režimais. Atraskite nežinomas nuostabaus Viduržemio jūros regiono teatro istorijas kartu su naujos kartos sunaikinamomis aplinkomis, varomomis „Relic“ patentuotu „Essence Engine“.
Apdovanojimus pelnęs taktinis žaidimas: „Company of Heroes 3“ pristato naujos kartos taktinį žaidimą. Žaidėjų pamėgta kovos mechanika dera su autentiškomis naujomis žaidimo funkcijomis ir leidžia pasinerti į kol kas stipriausią taktinę patirtį.
Naudokite drąsius apsupties manevrus, pažeisdami priešo šoninius šarvus, išbandykite visas naujas pėstininkų įsilaužimo technikas, leidžiančias sunaikinti priešo įgulas. Įvaldykite aukštį, kad geriau matytumėte priešą ir įgytumėte pranašumą.


Kaip gausiu savo žaidimą?

Į jūsų el. paštą bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį vėliau galėsite oficialiai aktyvuoti interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie kodo aktyvavimą rasite „Kodo aktyvavimo instrukcijose“.

Kodėl turėčiau rinktis Punktid.lt elektroninę parduotuvę?

Kaina – dėl skaitmeninių pardavimų neturime pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl mūsų kainos dažnai būna daug mažesnės nei rekomenduojama mažmeninė kaina.

Patikimumas – per savo veiklos metus aptarnavome dešimtis tūkstančių klientų ir įvykdėme šimtus tūkstančių užsakymų. Nepriklausomame atsiliepimų portale „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o vidutinis mūsų įvertinimas yra 5/5.

Patirtis – verslu užsiimame nuo 2009-ųjų metų. Mes žaidžiame ir pažįstame žaidimų pasaulį bei visada padedame iškilus problemoms.

Kodėl turėčiau rinktis punktid.ru elektroninę parduotuvę?

 • Kaina – mūsų skaitmeninis pristatymas leidžia išvengti pristatymo ir pakavimo išlaidų, todėl galime parduoti žaidimus už rekomenduojamą mažmeninę kainą.
 • Patikimumas – „Trustpilot“ turime tūkstančius teigiamų atsiliepimų, o mūsų vidutinis įvertinimas yra 5/5. Visada stengiamės, kad mūsų klientai apsipirktų kuo sklandžiau ir greičiau.
 • Patirtis – rinkoje dirbame nuo 2009 m. ir žinome viską apie žaidimus, todėl galime padėti jums beveik visais klausimais. O jei nežinome – išsiaiškinsime ir vis tiek pasistengsime jums padėti!
  SKAITMENINIS PRISTATYMASKodai bus išsiųsti į jūsų el
  KLIENTAS LAIMISutaupykite su Punktid
  DAUGIAU KAIP 10 METŲ PATIRTISDirbame nuo 2009 metų