Punktid LogoPunktid Logo
Įtraukti į „Nasdaq“ biržą

B2B

Punktid yra vieta, kur puikūs produktai susitinka su puikiais tiekėjais. Turėdami daugiau nei 50 000 naudotojų, 24/7 pristatymą ir 4,9/5 įvertinimą, turite galimybę parduoti savo produktus saugiai, greitai ir be jokių sudėtingų procedūrų. Jums, kaip tiekėjui, mūsų specialistai suteiks aukščiausios kokybės reikiamą pagalbą, kad sėkmingai pasiektumėte savo tikslus.
Laukiame visų patvirtintų tiekėjų, kurie parduoda video žaidimus, prenumeratas, DLC, dovanų korteles, „skinus“, biuro programinę įrangą ir t.t. „Punktid“ svarbu greitis ir patogumas, todėl esame pirmaujantis CD raktų platintojas Baltijos šalyse ir vis dar sparčiai augame. Mūsų sąraše yra daugiau nei 1500 žaidimų ir kasdien jį plečiame.
Ar turite produktą, kurio dar neturime savo sąraše? Puiku! Visada siekiame paįvairinti savo produktus, todėl mūsų klientai iš daugiau nei 109 šalių gali rasti viską, ko nori, vienoje vietoje – Punktid.
Siekdami automatizuoti bendradarbiavimą skatiname API integracijas, taip pat šiuo metu kuriame savo didmeninės prekybos platformą, kurioje galėsite tvarkyti savo produktus ir kainas taip, kaip norite. Taip pat galime padėti rankiniu būdu įtraukti Jūsų produktus į sąrašą

 

Susisiekite su mumis adresu [email protected]


                                                                                                                  B2B_Cover1_eng.jpg